Στο παρακάτω βίντεο δείτε μαθητές και φοιτητές, που συμμετείχαν και οργάνωσαν το φεστιβάλ, να εξηγούν τι είναι το Art Against Fascism.
Το Art against fascism είναι μόνο η αρχή και για όλους όσους συμμετείχαν ή πέρασαν από το φεστιβάλ ήταν μια αφορμή να βρεθούμε μεταξύ μας και να οργανώσουμε και τα επόμενα μας βήματα.
Όσοι/όσες θέλουν να επικοινωνήσουν μαζί μας για επόμενες διοργανώσεις ή εκδηλώσεις μπορούν να στείλουν μήνυμα στην σελίδα Antinazizone ή Art against fascism, στο email [email protected], ή στο Instagram art_against_fascism.
![](https://xekinima.org/wp-content/uploads/2019/11/74674413_805273629920782_4491844744262975488_n.jpg)
Για τον απολογισμό των φεστιβάλ Art against fascism διαβάστε εδώ